Liga Mistrzów: druga wygrana i komplet punktów Dekorglassu.

Po kolejnym ciężkim meczu Dekorglass Działdowo wygrał 3:1 z TTC Ostrava 2016 i z kompletem 4 punktów prowadzi w tabeli grupy C Ligi Mistrzów. Ponownie w dwóch grach singlowych zwyciężył Truls Möregård, a w jednej Jakub Dyjas.
  Po środowym zwycięstwie z gospodarzem turnieju I rundy TTSC UMMC-Elem. Jekaterynburg 3:2, w czwartkowe południe Mistrz Polski w miejscowości Verkhnaya Pyshma grał z drużyną z Ostravy. Czesi w pierwszym spotkaniu przegrali z włoskim Top Spin Messina Fontalba 2:3, a zdecydowanie wyróżnił się Jakub Kleprlik, który pokonał Joao Monteiro 3:2 i Jaroslava Żmudenko 3:1.
  Dzisiaj z Jakubem Kleprlikiem wygrywali Jakub Dyjas 3:0 i Truls Möregård 3:1, a w pierwszej grze Szwed w barwach Dekorglassu pokonał Filipa Delincaka 3:1.
  Niestety nie powiodło się Patrykowi Chojnowskiem, który uległ 1:3 legendzie czeskiego ping-ponga Petrowi Korbelowi, zawodnikowi pokolenia Michała Dziubańskiego, trenera Dekorglassu. Przy stanie 1:1 Polak miał setbola (10:9), zaś w ostatnim secie prowadził 4:3, ale później punktował już tylko rywal.
  Sukces przypieczętował utytułowany szwedzki junior Truls Möregård, który mógł nawet ograć Jakuba Kleprlika w trzech setach, bowiem wygrywał już 2:0 i 8:5. W czwartym secie miał kilkupunktowy zapas (7:3, 8:5), ale końcówka gry nie była wcale łatwa.
  W piątek o g. 11:00 nasz zespół, Mistrz Lotto Superligi, w ostatnim spotkaniu zmierzy się z włoskim Top Spin Messina Fontalba. Mecz można zobaczyć tu.