prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Lotto Superliga: za 2 tygodnie półfinał w Działdowie

 Drużyna Dekorglassu Działdowo zdobyła w świetnym stylu Puchar Europy, a kolejnym celem w sezonie 2023/2024 jest sukces w Lotto Superlidze. Do pierwszego meczu półfinałowego pozostały już tylko 2 tygodnie.
 - We wtorek, 28 maja o g. 18:00 zagramy w naszej hali z Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Rewanż 3 dni później o tej samej porze w Bydgoszczy – mówi Ferdynand Chojnowski, prezes KS Dekorglass.
 W sezonie zarówno nasza drużyna, jak i rywali z Bydgoszczy miały bilans spotkań 11-5. Z tym że Gwiazda częściej wygrywała za 3 punkty, dlatego w tabeli Dekorglass zajął 3 miejsce, zaś bydgoszczanie 2.
 W bezpośrednich meczach w obecnym sezonie przegraliśmy 2-krotnie, ale do 3 razy sztuka! W Bydgoszczy (1:3) Polski Cukier Gwiazdę wzmocnił Jang Woojin, który nie może grać w play-off, zaś w Działdowie (2:3) w naszym składzie zabrakło Kaiia Konishiego, którego zastąpił Mateusz Sakowicz.
 Zapowiada się wyrównany dwumecz półfinałowy. Przed rokiem także spotkaliśmy się z Gwiazdą w półfinale i zwyciężyliśmy 3:1 i 3:1. Nasi kibice nie mają nic przeciwko powtórce tych wyników.
Półfinał Lotto Superligi:
28 maja, g. 18:00
Dekorglass Działdowo - Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz
31 maja, g. 18:00
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz - Dekorglass Działdowo

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.