prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

MP Juniorów: 15-letni Mateusz Sakowicz ćwierćfinalistą turnieju U-19

 15-letni Mateusz Sakowicz (Dekorglass Działdowo) osiągnął ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Zielonej Górze. To bardzo dobry występ naszego zawodnika w turnieju do lat 19.
 W 1/8 finału Mateusz Sakowicz sprawił dużą niespodziankę, wygrywając z rozstawionym z trójką Michałem Gawlasem 4:3, mimo że było 2:3. W spotkaniu o medal przegrał z Marcelem Błaszczykiem 1:4.
 Mateusz Sakowicz awansował także do ćwierćfinału debla razem z Adamem Smoterem.W meczu o medal musieli uznać wyższość Michała Gawlasa i Kacpra Głazowskiego (0:3). Wcześniej pokonali duety Dawid Budzich/Kacper Nagel 3:1 i Krzysztof Michno/Kacper Toton 3:0
 Adam Piotrowski i Michał Lipowski (obaj Dekorglass Działdowo) przegrali z Marcelem Błaszczykiem i Dawidem Jadem 1:3.
 Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) i Sylwia Rajkowska pokonały Weronikę Indekę i Wiktorię Przybytkowską 3:1 oraz poniosły porażkę w 1/8 finału z Karoliną Hołdą i Ewą Krakowiak 0:3. Z kolei Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) i Gabriela Lubieniecka przegrały z Paulą Krysińską i Emilią Skubą 0:3.Mikst Mateusz Sakowicz i Katarzyna Rajkowska w 1/8 finału uległ parze Miłosz Sawczak/Anna Brzyska 0:3.
 W Zielonej Górze startowali bardzo młodzi zawodnicy naszego klubu, większość z nich jest pierwszy sezon juniorami. Z pingpongistami Dekorglassu na MPJ był trener Witold Kosewski.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.