prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Dekorglass Działdowo zdobył Puchar Europy!

 Wielki dzień w historii Dekorglassu Działdowo. Nasz klub po raz 2 zdobył Puchar Europy, pokonując w finałowym dwumeczu Dartom Bogorię Grodzisk Maz. Na wyjeździe wygraliśmy 3:0, a w sobotę we własnej hali powtórzyliśmy ten wynik!
 Puchar naszej drużynie wręczyła wiceprezydent ETTU, Łotyszka Ina Jozepsone.
 Po czwartkowym, okazałym zwycięstwie za 3 punkty, podopieczni trenera Michała Dziubańskiego ponownie rozegrali fantastyczne spotkanie.
 Spektakl rozpoczął Jonathan Groth od wygranej z Markiem Badowskim 3:2 i 6:5. W ostatnim secie nasz zawodnik przegrywał 4:5, a jednak wytrzymał grę nerwów. Tak cieszącego się Jonathana Grotha chyba jeszcze nie wiedzieliśmy!
 Niesamowity był też pojedynek Jakuba Dyjasa z Miłoszem Redzimskim. W 5 secie Kuba odrabiał straty 1:4, 3:5… Zwyciężył 6:5 i za chwilę cała drużyna z trenerem cieszyła się ze zdobycia Pucharu Europy. Tak, tak, puchar już mieliśmy zapewniony! Cudowny moment w historii Dekorglassu.
 Na zakończenie sobotniego meczu Kaii Konishi pokonał Panagiotisa Gionisa 3:0.
 Gratulacje, wielkie gratulacje! Dekorglass został najlepszym zespołem Pucharu Europy!
Dekorglass Działdowo – Dartom Bogoria Grodzisk Maz. 3:0
Jonathan Groth – Marek Badowski 3:2 (14:12, 8:11, 11:9, 8:11, 6:5)
Jakub Dyjas – Miłosz Redzimski 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 6:11, 6:5)

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.