prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Puchar Europy: trzeci finał Dekorglassu i szansa na drugi tytuł

 To już jutro… W czwartek, 25 kwietnia (g. 19:40) Dekorglass Działdowo rozegra na wyjeździe pierwszy mecz finału Pucharu Europy z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki . Rewanż w naszej hali w sobotę, 27 kwietnia o g. 17:00.
 Dla naszej drużyny, prowadzonej przez trenera Michała Dziubańskiego, to trzeci finał PE w historii i szansa na drugi tytuł.
 Dekorglass zwyciężył w Pucharze Europy w 2018 roku, pokonując w finale francuski zespół Chartres ASTT 3:1 i 3:1. W składzie byli m.in. Wong Chun Ting, Jiri Vrablik, Wang Yang i Paweł Fertikowski.
 Zespół Dekorglassu po raz drugi z rzędu wystąpi w finale PE. W poprzednim roku rywalizowaliśmy z innym klubem z Francji – GV Hennebont. U siebie wygraliśmy 3:2, ale niestety na wyjeździe ponieśliśmy porażkę 1:3.
 Sezon 2023/2024 Dekorglass Działdowo rozpoczął w Lidze Mistrzów, ale niestety nie udało się awansować do Final Four. Z kolei w Pucharze Europy w dwumeczach pokonaliśmy SF SKK El Nino Praga i Felmbermayr Wels.
 Miejmy nadzieję, że obecny sezon będzie wyjątkowy! Nasz zespół jest w finale Pucharu Europy i półfinale Lotto Superligi.
 Finały Pucharu Europy:
2018, Dekorglass Działdowo - Chartres ASTT 3:1, 3:1
2023, Dekorglass Działdowo - GV Hennebont 3:2, 1:3

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.