prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Historyczne wydarzenie: Dekorglass razem z Urzędem Marszałkowskim o Puchar Europy

 Takiego wydarzenia w polskim klubowym tenisie stołowym jeszcze nie było – o Puchar Europy w finale zagrają Dekorglass Działdowo z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Nasz klub wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wspólnie po sukces!
 - Przed nami wyjątkowy dwumecz, ponieważ nigdy wcześniej dwa polskie kluby nie rywalizowały o europejskie trofeum. Dla nas to niesamowita szansa sportowa oraz europejska promocja miasta Działdowa, powiatu działdowskiego i województwa warmińsko-mazurskiego. Cieszymy się, że gramy wspólnie o trofeum. Wielu kibiców z naszego kontynentu obserwuje rozgrywki Pucharu Europy – mówi Ferdynand Chojnowski, prezes KS Dekorglass Działdowo.
 Nasza drużyna po raz 2 z rzędu i 3 w historii wystąpi w finale Pucharu Europy. Po tytuł mistrzowski Dekorglass sięgnął w 2018 roku, srebro zdobył w 2023 roku, a brąz w 2019 roku.
 Założony w 2003 roku Dekorglass jest sportową chlubą naszego regionu. Tenisiści naszego klubu odnoszą sukcesy w rozgrywkach klubowych, ale też grają m.in. w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata i Europy oraz Pucharze Europy.
 Zapraszamy do Działdowa, malowniczego miasta otwierającego drogę do Krainy Tysiąca Jezior. Odkryj lokalne skarby, takie jak majestatyczny Zamek Krzyżacki oraz bogate muzea, które przybliżą Ci historię regionu. Z Działdowa, jako swojej bazy, możesz wybrać się na odkrywanie przepięknych Mazur. Kraina ta daje możliwość aktywnego wypoczynku.
 Zobacz piękne znane wszystkim jeziora mazurskie. Zajrzyj do Grunwaldu oraz do Mamerek na lekcję historii. Jeśli interesuję Cię eksploracja terenów zielonych to odwiedź Mazurski Park Krajobrazowy.
Finał Pucharu Europy:

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.