Pięć medali Dekorglassu w WTK Seniorów i Juniorów w Działdowie

Pięć medali – po dwa złote i srebrne oraz jeden brązowy – zdobyli tenisiści stołowi Dekorglassu w rozegranych w niedzielę w Działdowie zawodach Grand Prix Warmii i Mazur. Zwyciężyli Wiktoria Kowalska w juniorkach i Wenliang Xu w seniorach.
 Drugie miejsce w turnieju wojewódzkim zajęli debiutujący w barwach Dekorglassu Mateusz Sakowicz i Natalia Brzezińska (obydwoje w juniorach), a na trzeciej pozycji uplasował się Mateusz Rutkowski (w seniorach).
 W meczach finałowych Wenliang Xu pokonał Michała Małachowskiego z Ostródy, a Mateusz Sakowicz przegrał z Olegiem Stefanowiczem z Lidzbarka Warmińskiego. W finale juniorek Wiktoria Kowalska wygrała z Natalią Brzezińską.
 - Tuż za podium, na 4 lokatach sklasyfikowani zostali Zofia Madej i Kryspin Stolarczyk w juniorach, a także Julia Kowalska w seniorkach – mówi Wenwen Liu, trenerka Dekorglassu.
 Dobrze spisali się także inni reprezentanci klubu z Działdowa: seniorzy - 5-6 Mateusz Sakowicz i Michał Lipowski, 9-12 Patryk Lewandowski i Jakub Miszkurka, 17-24 Adam Piotrowski, Kryspin Stolarczyk, seniorki – 5-6 Natalia Brzezińska i Wiktoria Kowalska, 7 Zofia Madej, 9 Zuzanna Madej, juniorzy – 5 Adam Piotrowski, 7 Michał Lipowski, juniorki 5-6 Zuzanna Madej i Julia Kowalska.