next

KS Dekorglass TV

Tabela

Pingla Cup: skrzaci i żacy Dekorglassu w czołówce turnieju

To był bardzo ciekawy sprawdzian i jednocześnie możliwość zebrania doświadczenia w największym ogólnopolskim turnieju skrzatów i żaków „Pingla Cup”. Najmłodsi reprezentanci Dekorglassu Działdowo z dobrej strony pokazali się w Grodzisku Mazowieckim. Trenerami naszych zawodniczek i zawodników byli Wenwen Liu i Kamil Kurowski.
 W grze deblowej skrzatów Amelia Pazik i Adam Pydynkowski zajęli 5 miejsce, a wśród żaków Fabian Szczepański i Michał Walasek uplasowali się również na 5 pozycji.
 Indywidualnie w skrzatach Adam Pydynkowski był 9, Amelia Pazik 10 i Dominika Czarnecka 18, a w żakach 14 Fabian Szczepański i 35 Michał Walasek.
 W turniejach pocieszenia Lena Szczepańska zajęła 2 lokatę, a Milena Pietrzak 4 w żaczkach. W tej grupie Natalia Czarnecka była 12 i Dominika Czarnecka 13. W skrzatach tenisiści stołowi Dekorglassu zostali sklasyfikowani na pozycjach: 3 Jakub Pydynkowski i 14 Lena Xu.
 W deblu, poza wymienionymi wyżej zawodniczkami i zawodnikami, na Grodzisku Mazowieckim startowali: skrzaci - 17 Dominika Czarnecka/Jakub Pydynkowski i żacy - 35 Milena Pietrzak i Dominika Czarnecka, 36 Natalia Czarnecka i Lena Szczepańska.