Wspaniały sukces Samuela Kulczyckiego! Zdobył złoty medal Młodzieżowych ME

Związany z Dekorglassem Działdowo Samuel Kulczycki zdobył złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Kluż-Napoce. W finale singla pokonał Mołdawianina Vladislava Ursu 4:2.
 Kilka godzin wcześniej w meczu półfinałowym Samuel Kulczycki wygrał z kolegą z reprezentacji Miłoszem Redzimskim 4:1.
 W turnieju w Rumunii zawodnicy związani z naszym klubem wywalczyli jeszcze jeden medal, po brąz w deblu sięgnęli Maciej Kubik i Samuel Kulczycki. Ich kariery sportowe wspiera firma Dekorglass.
 Wcześniej w Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie Maciej Kubik zdobył srebro, zarówno w singlu, jak i zawodach drużynowych. W składzie Biało-Czerwonych był także Patryk Lewandowski, wychowanek Dekorglassu Działdowo.
Wyniki singla:
finał
Samuel Kulczycki (Polska) – Vladislav Ursu (Mołdawia) 4:2 (11:9, 8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:3)
półfinał
Samuel Kulczycki – Miłosz Redzimski (obaj Polska) 4:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:7, 11:9)