20 wygranych Jakuba Dyjasa

Zwycięstwo Dekorglassu z Poltarex Pogonią, 20 wygranych Jakuba Dyjasa
 W przedostatniej, 12 kolejce sezonu zasadniczego Mistrz Polski Dekorglass Działowo pokonał w swojej hali Poltarex Pogoń Lębork 3:1. Lider naszego zespołu Jakub Dyjas wygrał 2 pojedynki i w tym sezonie Lotto Superligi ma niesamowity bilans gier w singlu 20-0.
 W pierwszej grze Jakub Dyjas spotkał się z Alanem Kulczyckim, młodszym bratem Samuela, Wicemistrza Świata i Europy juniorów w singlu. Zawodnik Dekorglassu pewnie sięgnął po zwycięstwo, chociaż w drugim secie przegrywał 6:7. Od tego momentu zdobył 5 punktów z rzędu.
 Do dobrej formy wraca Patryk Chojnowski, który ograł Bogusława Koszyka 3:1. Koncertowe w wykonaniu reprezentanta klubu z Działdowa były 1 i 3 set. W otwierającym meczu ze stanu 2:1 doprowadził do 10:1 i wygrał do 2. Z kolei w ostatnim przy 4:5 o czas poprosił trener Michał Dziubański, a potem Patryk Chojnowski uzyskał kilkupunktową przewagę.
 W pojedynku leworęcznych zawodników doświadczony Wenliang Xu potrafił zdobyć 5 kolejnych punktów w 1 secie z Adamem Doszem (z 0:6 na 5:6), zaś w trzecim miał dwie piłki setowe przy 10:8. Mimo ambitnej postawy „Janek” przegrał 0:3, ale zaraz po nim do stołu podszedł Jakub Dyjas i – tak jak koledzy klubowi, wspierany świetnym dopingiem kibiców Dekorglassu – pokonał Bogusława Koszyka 2:0.
 W ostatniej kolejce 21 grudnia Dekorglass zagra w Suchedniowie z Global Pharma Orlicz 1924.
Dekorglass Działdowo – Poltarex Pogoń Lębork 3:1
Jakub Dyjas – Alan Kulczycki 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
Patryk Chojnowski – Bogusław Koszyk 3:1 (11:2, 9:11, 11:4, 11:8)
Wenliang Xu – Adam Dosz 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)