To był początek sezonu jak na Mistrzów Polski przystało.

Dekorglass Działdowo w swojej hali pokonał AZS AWFiS Gdańsk - sekcja tenisa stołowego 3:1. Dwa punkty zdobył Jakub Dyjas, jeden Patryk Chojnowski, a bliski sensacyjnego zwycięstwa z Wandżim był Patryk Lewandowski. W roli trenera Dekorglassu zadebiutował Michał Dziubański.
  W środowy wieczór w pierwszym występie w rozgrywkach Lotto Superligi Dekorglass rozegrał świetny mecz. Jakub Dyjas udzielił lekcji tenisa stołowego Tomaszowi Tomaszukowi, wygrywając 3:0 i w każdym secie do 4.
  Na trybunach znów byli kibice, a świetna atmosfera przełożyła się na znakomite widowisko przy stole. Rozgrywający dopiero drugi pojedynek w karierze w superlidze junior Patryk Lewandowski stoczył niesamowity pojedynek z Wang Zeng Yi. Zawodnik Dekorglassu prowadził 2:0 w setach i 4:1 w 5 secie, ale niestety końcówka należała do rywala.
  Mnóstwo było świetnych momentów w tej grze. Patryk Lewandowski w 1 secie prowadził 9:7, a po przerwie (time-out) Wandżi wyrównał na 9:9. W tym momencie to nasz reprezentant wygrał dwie ostatnie akcje. W drugim secie tenisista stołowy Dekorglassu prowadził 6:1 i zwyciężył do 6. Niestety dwa kolejne dla przeciwnika, podobnie jak bardzo emocjonujący ostatni.
  Podobnie jak koledzy, bardzo dobrze zaprezentował się Patryk Chojnowski, który po 4 latach zagrał w Działdowie w roli gospodarza. W spotkaniu z byłym kolegą klubowym Szymonem Malickim triumfował 3:0.
  W decydującym meczu Kuba Dyjas pokonał Wandżiego 2:1, chociaż w 2 secie lider Dekorglassu miał piłkę meczową przy 10:9. Trzeciego seta zaczął od 1:3, ale potem zdobył 6 punktów z rzędu i pewnie zwyciężył.
  Wielkie gratulacje dla zespołu z Działdowa. Dziś rezerwowymi byli Kamil Kurowski i Wenliang Xu. W piątek wyjazdowy mecz z Sokołowem SA Jarosław.
Dekorglass Działdowo – AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1
Jakub Dyjas – Tomasz Tomaszuk 3:0 (11:4, 11:4, 11:4)
Patryk Lewandowski – Wang Zeng Yi 2:3 (11:9, 11:6, 6:11, 3:11, 7:11)
Patryk Chojnowski – Szymon Malicki 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
Jakub Dyjas – Wang Zeng Yi 2:1 (11:8, 10:12, 11:5)