next

KS Dekorglass TV

Tabela

Ciężko wywalczone zwycięstwo w Jarosławiu

Przed meczem było wiadomo, że łatwo nie będzie i tak rzeczywiście się stało. Na bardzo trudnym terenie z wyjątkowo wymagającym rywalem Dekorglass wygrał 3:2. Po dwóch pojedynkach nasz zespół prowadził 2:0 po zwycięstwach Patryka Chojnowskiego i Tang Penga. W trzecim spotkaniu Jiri Vrablik nie sprostał Wangowi, ulegając mu 0:3. Wydawało się, że czwarty pojedynek będzie zwykłą formalnością i Tang Peng przypieczętuje nasz sukces za 3 punkty. Niestety, walka z Florasem była bardzo trudna dla naszego asa i musiał on uznać wyższość rywala z Jarosławia, przegrywając po 5 setach. Do rozstrzygającego pojedynku stanęli przy stole Bartosz Such i Patryk Chojnowski. Po pierwszym przegranym secie na przewagi, nasz zawodnik zagrał w trzech kolejnych bardzo dobrze i wyszedł z pojedynku zwycięsko. Dzięki dwom wygranym starciom Patryka Chojnowskiego, Dekorglass wrócił z dalekiego wyjazdu ze zwycięstwem. To pozwoliło naszej drużynie utrzymać drugie miejsce w tabeli, z jednakową ilością punktów z Olimpią-Unią Grudziądz. Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach do 14 kwietnia, wówczas w Działdowie nasz zespół podejmować będzie Bogorię Grodzisk Mazowiecki.

Kolping Jarosław – Dekorglass 2:3

Robert Floras – Patryk Chojnowski 1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 8:11)
Bartosz Such – Tang Peng 0:3 (12:14, 8:11, 10:12)
Wang Zeng Yi – Jiri Vrablik 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
Robert Floras – Tang Peng 3:2 (4:11, 11:9, 7:11, 11:7, 12:10)
Bartosz Such – Patryk Chojnowski 1:3 (12:10, 3:11, 11:13, 9:11)