next

KS Dekorglass TV

Tabela

Grand Prix Polski Kadetów: ambitny występ młodzika Fabiana Szczepańskiego

Młodzik z Dekorglassu Działdowo, 12-letni Fabian Szczepański (rocznik 2012) z wielką ambicją rywalizował w turnieju głównym 1. Grand Prix Polski Kadetów (roczniki 2010-2011) w Krakowie.
 W rundzie grupowej Fabian Szczepański przegrał z Natanem Błaszczykiem 0:3, Dominikiem Siąkowskim 1:3, Patrykiem Wójcikiem 1:3.
 Później tenisista stołowy Dekorglassu rywalizował o miejsca 57-64 z Bartoszem Stańko. Fabian Szczepański grał bardzo dobrze, prowadził 2:0, ale niestety uległ 2:3.
 Natomiast w piątkowych kwalifikacjach wystąpiło troje zawodników naszego klubu: Natalia Czarnecka (2012), Michał Walasek (2012), Rafał Piotrkowski (2010).
 Najbliższa awansu do turnieju głównego była Natalia Czarnecka.
 - W ostatnim meczu odrobiła straty z wyniku 0:2 w setach. W decydującym secie prowadziła 10:8, ale przegrała 10:12 z Izabelą Szoch – mówi trener Kamil Kurowski.