prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Jonathan Groth lepszy od 6 rakiety świata Lin Gaoyuana!!

 To jeden z najlepszych meczów w karierze Jonathana Grotha z Dekorglassu Działdowo. Reprezentant Danii pokonał 6 rakietę świata, Chińczyka Lin Gaoyuana 3:1 podczas turnieju Saudi Smash w Jeddah w Arabii Saudyjskiej.
 W poniedziałek w meczu 1/16 finału Jonathan Groth, 27 na liście ITTF, spotkał się z Lin Gaoyuanem, finalistą niedawnego Pucharu Świata w Makau i ćwierćfinalistą ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w RPA.
 Jonathan Groth, fantastycznie spisujący się w barwach Dekorglassu Działdowo w Pucharze Europy (zdobyliśmy złoty medal!) i Lidze Mistrzów oraz Lotto Superlidze, wygrał pierwszego seta 11:8, drugiego 11:7, zaś trzeciego przegrał minimalnie 12:14. W czwartym, jak się okazało decydującym, Duńczyk z Dekorglassu triumfował 13:11.
 W 1/8 finału Jonathan Groth zagra z 70 w rankingu ITTF Japończykiem Hiroto Shinozuką
 Jutro o ćwierćfinał w deblu Jakub Dyjas z Dekorglassu i Belg Cedric Nyutinck powalczą z pingpongistami z Hongkongu Lam Siu Hangiem i Ho Kwan Kitem.
 Za 3 tygodnie Dekorglass Działdowo, prowadzony przez prezesa Ferdynanda Chojnowskiego i trenera Michała Dziubańskiego, zmierzy się z Polskim Cukrem Gwiazdą Bydgoszcz w półfinale Lotto Superligi. Cieszy dobra forma zawodników naszego klubu.
 W 1 rundzie miksta Maciej Kubik i Miłosz Redzimski przegrali z Tajwańczykami Chuang Chih-Yuanem i Kao Cheng-Jui 1:3.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.