prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Mistrzostwa Polski Młodzików: zwycięstwo i porażka zawodniczek Dekorglassu

 Natalia Czarnecka i Amelia Pazik z Dekorglassu Działdowo zanotowały zwycięstwo i poniosły porażkę w fazie grupowej turnieju drużynowym Mistrzostw Polski Młodzików. Zawody rozpoczęły się w Sępólnie Krajeńskim.
 Podopieczne trenera Wenlianga Xu triumfowały w meczu z Polonią Śmigiel (wielkopolskie) 3:1. Amelia Pazik wygrała z Julią Zamelską 3:2, Natalia Czarnecka z Zuzanną Wieczorek 3:1 i Natalia Czarnecka z Julią Zamelską 3:0. W deblu nasze zawodniczki przegrały z rywalkami 0:3.
 Natomiast Dekorglass, reprezentant województwa warmińsko-mazurskiego, uległ LUKS Chełmno (kujawsko-pomorskie) 1:3. Natalia Czarnecka i Amelia Pazik pokonały Nataszę Rudolf i Wiktorię Nowak 3:1, a porażki poniosły w pojedynkach singlowych.
 W sobotę początek turnieju indywidualnego. Wystartuje troje tenisistów stołowych Dekorglassu: Natalia Czarnecka, Fabian Szczepański i Michał Walasek.
 W 1/32 finału Natalia Czarnecka zagra z Izabelą Bobel, Fabian Szczepański z Bartłomiejem Kuskiem i Michał walasek z Oliwierem Odolczykiem.
Wyniki – drużynowo
Dekorglass Działdowo - Polonia Śmigiel 3:1 (Natalia Czarnecka 2, Amelia Pazik 1)
Dekorglass Działdowo - LUKS Chełmno 1:3 (Natalia Czarnecka 0,5 Amelia Pazik 0,5)

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.