prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Czworo pingpongistów Dekorglassu zagra w Mistrzostwach Polski Młodzików


 Natalia Czarnecka, Amelia Pazik, Fabian Szczepański i Michał Walasek będą reprezentować Dekorglass Działdowo w Mistrzostwach Polski, które od 3 do 5 maja odbędą się w Sępólnie Krajeńskim.
 - Indywidualnie zagrają Fabian Szczepański i Michał Walasek oraz Natalia Czarnecka, do której w zawodach drużynowych dołączy Amelia Pazik - mówi trener Wenliang Xu.
 W MP Młodzików mogą grać pingpongiści i pingpongistki z rocznika 2011 i młodsi. W naszym zespole jest troje tenisistów stołowych z 2012 roku Natalia Czarnecka, Fabian Szczepański i Michał Walasek oraz z 2014 Amelia Pazik.
 Drużynowo zawodniczki Dekorglassu w grupie zagrają z LUKS Chełmno i Polonią Śmigiel.W singlu w 1 rundzie (1/32 finału) Natalia Czarnecka spotka się z Izabelą Bobel, Fabian Szczepański z Bartłomiejem Kuskiem i Michał Walasek z Oliwierem Odolczykiem.
 W piątek rywalizacja zespołowa zakończy się na półfinałach, a w sobotę rano mecze finałowe. Tego dnia rozpoczną się zmagania w grze pojedynczej i podwójnej. Spotkania o medale w niedzielę.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.