prev
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Zapraszamy do Działdowa, w sobotę decydujący mecz finału Pucharu Europy

 Dekorglass ma znakomitą drużynę i świetnych kibiców, a grając w Działdowie jest nie do zatrzymania. I tak jak w 2018 roku, kiedy nasza drużyna zdobyła Puchar Europy, i tym razem decydujące, rewanżowe spotkanie finału odbędzie się w hali SP 1 przy ul. Jagiełły 33.
 Czekamy na mecz w Działdowie, który przesądzi o tym, do kogo powędruje europejskie trofeum. Początek rewanżu w sobotę, 27 kwietnia o g. 17:00.
 - Zapraszam na drugie finałowe spotkanie, którego będziemy gospodarzem. Naszym celem i marzeniem jest zdobycie po raz 2 w historii klubu Pucharu Europy – mówi Ferdynand Chojnowski, prezes KS Dekorglass Działdowo.
 W sezonie 2017/2018 debiutowaliśmy w europejskich rozgrywkach i wtedy sięgnęliśmy po zwycięstwo w PE. Najpierw we Francji pokonaliśmy Chartres ASTT 3:1, a później powtórzyliśmy ten wynik przed własną publicznością. Trenerem Dekorglassu był Piotr Kołaciński.
 W składzie był m.in. Jiri Vrablik, nasz późniejszy grający trener; to pod jego wodzą Dekorglass Działdowo wywalczył historyczne Mistrzostwo Polski w 2021 roku. Dziś nasz zespół z powodzeniem prowadzi trener Michał Dziubański.
 Przed rokiem w finale Pucharu Europy Dekorglass wygrał u siebie z francuskim GV Hennebont 3:2, ale niestety przegrał na wyjeździe 1:3.
 - Zagramy w optymalnym składzie. Jestem pewny, że kibice zobaczą wspaniałe widowisko. Gramy wspólnie z Miastem Działdowo, Powiatem Działdowskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego – powiedział prezes Ferdynand Chojnowski.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.