next

KS Dekorglass TV

Tabela

Michał Walasek awansował do turnieju głównego GPP Młodzików

Fantastycznie rywalizowało troje tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo w pierwszym dniu Grand Prix Polski Młodzików w Szczawnie-Zdroje. Awans do turnieju głównego wywalczył Michał Walasek.
 ️W grupie eliminacyjnej Michał Walasek pokonał trzech rywali, a w decydującej rundzie pucharowej spotkał się z Kornelem Tyburskim.
 Michał przegrywał 0:1 i 1:2, ale za każdym razem doprowadzał do remisu. W decydującym secie zwyciężył 13:11!
 W ten sposób dołączył do rozstawionych reprezentantów naszego klubu Natalii Czarneckiej i Fabiana Szczepańskiego.
 Blisko wyjścia z grup byli także inni podopieczni trenera Wenlianga Xu. Amelii Pazik zabrakło trochę szczęścia m.in. w końcówkach setów z Izabelą Stefańską.
 Z kolei Adam Pydynkowski miał bilans meczów 2-1, ale zajął 3 miejsce, przegrywając w klasyfikacji końcowej setami z Maksymilianem Książkiem i Hubertem Żółkiewskim.
Wyniki:
Amelia Pazik (Dekorglass) – Izabela Stefańska 0:3 (pierwszy i drugi set 11:13), Lena Adamczak 3:2, Zuzanna Mardosz 2:3
Michał Walasek (Dekorglass) – Tymon Michalski 3:2, Adam Sawicki 3:0, Marcel Jurczak 3:0
Adam Pydynkowski (Dekorglass) – Maksymilian Książek 3:2, Hubert Żółkiewski 1:3, Tomasz Kotlarz 3:0
Faza pucharowa: Michał Walasek – Kornel Tyburski 3:2