8 medali młodzików Dekorglassu w Mistrzostwach Warmii i Mazur

8 medali - po 2 złote i brązowe oraz 4 srebne – zdobyli tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo w Mistrzostwach Warmii i Mazur w kategorii młodzików, które odbyły się w Olsztynie.
 - Złote medale wywalczyły Natalia Czarnecka i Amelia Pazik w turnieju drużynowym oraz Fabian Szczepański i Michał Walasek w deblu – mówi trenerka Wenwen Liu, która poprowadziła naszych zawodników i zawodniczki razem z Kamilą Kuliną.
 Po srebro sięgnęło czworo reprezentantów Dekorglassu:
Natalia Czarnecka i Fabian Szczepański w grze pojedynczej
Amelia Pazik i Natalia Czarnecka w grze deblowe
Fabian Szczepański i Natalia Czarnecka w grze mieszanej
Brązowe medale zdobyli Amelia Pazik w singlu, a także drużyna młodzików: Fabian Szczepański, Michał Walasek, Adam Pydynkowski – powiedziała Wenwen Liu.
 Niedzielny turniej w kategorii młodzików (ur. w 2011 roku i młodsi) trwał do późnych godzin wieczornych. Całej reprezentacji Dekorglassu Działdowo należą się wielkie brawa za ambitną grę.