Złoty medal dla Jakub Dyjasa w grze deblowej WTT Feeder

Świetny występ Jakuba Dyjasa z Dekorglassu Działdowo, który zdobył złoty medal w grze deblowej turnieju WTT Feeder w Dusseldorfie. W zawodach w Niemczech występował z Belgiem Cedricem Nyutinckiem.
 W piątkowym finale wygrali z Maciejem Kubikiem i Miłoszem Redzimskim 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:6).
 To było czwarte zwycięstwo duetu Jakub Dyjas/Cedric Nuytinck w WTT Feeder w Duesseldorfie. Wcześniej pokonali Koreańczyków Jang Seongila i Park Gyuhyeona 3:0 (półfinał), Singapurczyków Quek Izaaca i Pang Yew En Koena 3:2 (ćwierćfinał), Belga Florenta Lambieta i Szweda Eliasa Rafenura 3:0 (1/8 finału).
 W dniach 14-17 kwietnia Jakub Dyjas zagra w turnieju tej samej rangi Feeder w czeskim Havirovie.
 A już później czekają nas mecze Dekorglassu w ćwierćfinale Lotto Superligi i finale Pucharu Europy. Mnóstwo, mnóstwo emocji do końca kwietnia.
Finał WTT Feeder w Dusseldorfie:
 Jakub Dyjas/Cedric Nyutinck (Polska, Belgia) - Maciej Kubik, Miłosz Redzimski (Polska) 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:6).