Czworo reprezentantów Dekorglassu ze złotymi medalami GP Warmii i Mazur

Wenliang Xu w seniorach, Mateusz Sakowicz w juniorach, Julia Kowalska w kadetkach i Adam Piotrowski w kadetach zdobyli złote medale II Grand Prix Warmii i Mazur. Tenisiści stołowi Dekorglassu bardzo dobrze spisali się w sobotnim turnieju w Jezioranach.
 W finale kategorii juniorów Mateusz Sakowicz wygrał z Mateuszem Rutkowskim, a 3 miejsce zajął kolejny z tenisistów stołowych Dekorglassu Michał Lipowski. W czołówce byli też Adam Piotrowski i Kryspin Stolarczyk.
 W grupie seniorów zwyciężył Wenliang Xu, 3 był Patryk Lewandowski, 4 Mateusz Sakowicz, 5 Kamil Kurowski, a 7 Jakub Miszkurka, na dalszych miejscach uplasowali się Mateusz Rutkowski, Michał Lipowski, Adam Piotrowski I Kryspin Stolarczyk.
 Na podium stanęli także inni tenisiści stołowi i tenisistki stołowe Dekorglassu: młodzik – 2 Rafał Piotrkowski, seniorki – 3 Julia Kowalska.
 Na 4 miejscach uplasowali się kadet Kryspin Stolarczyk, juniorka Wiktoria Kowalska i seniorka Natalia Brzezińska. Tuż za nimi sklasyfikowani zostali m.in. Wiktoria Kowalska, Zofia Madej, Zuzanna Madej oraz liczne grono naszych młodzików i młodziczek oraz kadetów.
 Ogólnie w dzisiejszym turnieju reprezentowała nas rekordowa liczba 27 zawodników i zawodniczek