Dekorglass zdecydowanie lepszy od SBR UKS Dojlidy Białystok!

Dekorglass Działdowo wygrał wszystkie 7 spotkań, zgromadził 20 punktów i wrócił na 1 miejsce w Lotto Superlidze! Dzisiaj nasi tenisiści stołowi pokonali SBR Dojlidy Białystok 3:0.
 Świetnie zagrali zdobywcy punktów Kaii Konishi, Jakub Dyjas i wychowanek Dekorglassu Patryk Lewandowski. Rezerwowymi w niedzielny meczu byli Kamil Kurowski i Wenliang Xu.
 W pierwszej grze Kaii Konishi wyraźnie pokonał Tomasza Lewandowskiego 3:0. Japończyk w 2 secie prowadził 7:0, a w 3 – 5:0. Jego zwycięstwo nie było ani przez moment zagrożone, chociaż rywalem był bardzo doświadczony zawodnik.
 Mistrz Polski Seniorów Jakub Dyjas także nie dał większych szans Patrykowi Zatówce, wracającemu do gry po przerwie spowodowanej kontuzją. I Kuba Dyjas, i Kaii Konishi mają w tym sezonie bilans 8-1 w singlu.
 Kolejną szansę gry od trenera Michała Dziubańskiego wykorzystał Mistrz Polski Juniorów Patryk Lewandowski, który wygrał z Chińczykiem Sun Shiyu 3:1. W 1 secie nasz pingpongista przegrywał 5:7, a następnie wygrał 4 akcje i było 9:7. Przeciwnik wyrównał, ale końcówka dla Patryka Lewandowskiego. Przegrał 2 seta, zaś w 3 od stanu 4:7 doprowadził do 9:8, triumfując w dłuższych wymianach. Ostatni set to koncert reprezentanta Dekorglassu – 3:0, 4:1, 8:2, 11:4.
 Klub z Działdowa jest liderem Lotto Superligi, a kolejny mecz rozegra 10 listopada z beniaminkiem UKS Villa Verde Olesno.
Dekorglass Działdowo – SBR Dojlidy Białystok 3:0
Kaii Konishi – Tomasz Lewandowski 3:0 (11:6, 11:1, 11:6)
Jakub Dyjas – Patryk Zatówka 3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:6)
Patryk Lewandowski – Sun Shiyu 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:4)