Wspaniały wynik - Mateusz Sakowicz i Natalia Brzezińska na podium Grand Prix Polski Kadetów

Znakomicie zagrali tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo w 1. Grand Prix Polski Kadetów w Krakowie. Mateusz Sakowicz zajął 2 miejsce, a Natalia Brzezińska uplasowała się na 3 pozycji. Trenerem 14-latków w małopolskich zawodach był Kamil Kurowski.
 W niedzielę Mateusz Sakowicz wygrał w 1/8 finału z Jakubem Nadolnym 3:0 (8,8,8), w ćwierćfinale z Samuelem Michną 3:1 (8,2,-7,11) i w półfinale z Mateuszem Gawlasem 3:1 (6,6,-15,8). W finale przegrał z Kacprem Perkowskim 2:3 (8,-10,-10,5,-7).
 Bardzo dobrze zaprezentowała się również Natalia Brzezińska, która dzisiaj pokonała Blankę Kusińską 3:0 (9,11,5) oraz w ćwierćfinale Milenę Gaj 3:0 (7,8,4). W półfinale uległa Magdalenie Zatyce 1:3 (-6,-9,12-7).
 - Nasi wychowankowie osiągają najlepsze wyniki w kategoriach młodzieżowych w historii klubu, tydzień temu 3 miejsca Fabiana Szczepańskiego i dziś również 3 lokata Natalii Brzezińskiej. To cieszy i motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Trzeba podziękować wszystkim zarządzającym klubem, którzy nas wspierają i finansują, trenerom, bo tworzymy zgrana ekipę i zawodnikom, którzy ufają nam i chcą się cały czas rozwijać. Mateusz też zagrał cały turniej na bardzo równym i wysokim poziomie, w finale zabrakło niewiele. Słowa pochwały należą się wszystkim zawodniczkom i zawodnikom Dekorglassu – mówi trener Kamil Kurowski.
 W meczach o miejsca 17-32 Michał Lipowski pokonał Tomasza Kałużę 3:0 (8,9,9), zaś Julia Kowalska triumfowała w meczu z Gabrielą Pułecką 3:1 (4,13,-8,7). Oboje zawodnicy Dekorglass zostali sklasyfikowani na lokatach 17-24.
W krakowskim turnieju GPP z klubu z Działdowa wzięli udział także Kryspin Stolarczyk i Adam Piotrowski.