Rafał Piotrkowski i Adam Piotrowski na podium w Jezioranach

Dwa medale zdobyli w sobotę reprezentanci Dekorglassu Działdowo. Rafał Piotrkowski zajął 2 miejsce w młodzikach, a Adam Piotrowski uplasował się na 3 pozycji w kadetach w turnieju Grand Prix Województwa w Jezioranach. Bardzo blisko podium był także Fabian Szczepański.
 - W kategorii młodzików Rafał Piotrkowski był 2, Fabian Szczepański 4, Mikołaj Bartnicki 6, Michał Walasek 9 i Franciszek Madej 13. Z kolei w grupie kadetów Adam Piotrowski wywalczył 3 lokatę, Rafał Piotrkowski zajął 9 miejsce, a Franciszek Madej był 17 – mówi Wenwen Liu, trenerka Dekorglassu.
 Wśród kadetów (ur. w 2008 roku i młodsi) w naszym klubie występują także inni zawodnicy i zawodniczki.
 - Limit na zawody ogólnopolskie mają Mateusz Sakowicz, Michał Lipowski, Kryspin Stolarczyk, Natalia Brzezińska i Julia Kowalska – dodała Wenwen Liu.
 Jutro jej podopieczni (i innych szkoleniowców Dekorglassu) wystartują w Grand Prix Warmii i Mazur w Olsztynie. Zagrają skrzaci i żacy.
 Na liście startowej są: skrzatki - Antonina Bartnicka, Dominika Czarnecka i Amelia Pazik, żacy i żaczki - Adam Pydynkowski, Jakub Pydynkowski, Natalia Czarnecka, Milena Pietrzak, Lena Szczepańska i Zuzanna Stenkel.