Mistrzostwa Europy: ćwierćfinałowa porażka Samuela Kulczyckiego w mikście

Niestety nie udało się Samuelowi Kulczyckiemu i Katarzynie Węgrzyn awansować do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Europy w grze mieszanej. W ćwierćfinałowym meczu w Monachium przegrali z Rumunami Ovidiu Ionescu i Bernadette Szocs 1:3.
 Dwa pierwsze sety wygrali rywale do 5 i 9, ale w trzecim zwyciężyli Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn 11:5. Niewiele zabrakło, aby doprowadzili do 5 seta, bowiem w czwartym ulegli mikstowi z Rumunii po grze na przewagi 12:14.
 Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn zakończyli rywalizację w grze mieszanej na miejscach 5 – 8, a Jakub Dyjas i Natalia Partyka 9 – 16.
 W niedzielę rozpoczęły się kwalifikacje singla. W grupie 5 Maciej Kubik wygrał ze Szwajcarem Loicem Stollem 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:7), a w grupie 17 Samuel Kulczycki z Estończykiem Toomasem Libene 3:0 (11:4, 11:4, 11:6).
 Jutro Maciej Kubik zagra ze Słoweńcem Peterem Hribarem, a Samuel Kulczycki z Węgrem Csabą Andrasem. W eliminacjach singla nie uczestniczą dwaj zawodnicy Dekorglassu Działdowo: Jakub Dyjas i Duńczyk Jonathan Groth.
Wyniki 1/4 finału gry mieszanej:
Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn (Polska) - Ovidiu Ionescu/Bernadette Szocs (Rumunia) 1:3 (5:11, 9:11, 11:5, 12:14)