prev
 • 11 Mar 2022 18:00
  Raport
 • 13 Mar 2022 16:00
  Raport
 • 15 Mar 2022 18:00
  Raport
 • 08 Kwi 2022 18:00
  Raport
 • 10 Kwi 2022 16:00
  Raport
 • 06 Maj 2022 18:00
  Raport
 • 08 Maj 2022 15:00
  Raport
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Jakub Dyjas: zagram w Indywidualnych Mistrzostwach Europy!

 - Ból pleców czasem powraca, ale nie dokucza mi na tyle, abym nie mógł grać na wysokim poziomie. Wystąpię w Indywidualnych Mistrzostwach Europy – mówi Jakub Dyjas, lider Dekorglassu Działdowo i reprezentacji Polski. Turniej w Monachium odbędzie się od 13 do 21 sierpnia.
 Kilka dni temu Kuba Dyjas skreczował w swoim drugim pojedynku singlowym w trakcie sparingowego meczu z Czechami. Do treningowych gier doszło podczas zgrupowania w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.
 - Dolegliwości związane z plecami często dotyczą tenisistów stołowych, a i mnie nie omijają. Na szczęście szybko wróciłem do treningów, ale uderzałem głównie stroną backhandową. Przy tych zagraniach nie odczuwałem dyskomfortu. Uderzeń forhandem było znacznie mniej – powiedział Jakub Dyjas.
 Ostatnie zgrupowanie kadry narodowej Biało-Czerwonych będzie miało miejsce od czwartku (4 sierpnia) w Saarbrücken. Dzisiaj zawodnicy związani z Dekorglassem Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki przechodzili badania w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie. Tydzień temu w takich testach uczestniczył Maciej Kubik.
 - Pojadę do Niemiec, do Saarbrücken i Monachium, z wiarą, że wszystko będzie dobrze. Chciałbym wystąpić w grze pojedynczej, deblowej z Belgiem Cedricem Nuytinckiem i mieszanej z Natalią Partyką – przyznał 26-letni Jakub Dyjas.
 Od dwóch lat Kuba Dyjas jest zawodnikiem Dekorglassu. W barwach naszego klubu został i Drużynowym Mistrzem Polski, i Indywidualnym Mistrzem Polski. Na ME w 2021 roku w Warszawie wywalczył srebro w deblu z Cedricem Nuytinckiem. A podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w Houston pokonał czołowego pingpongistę Japończyka Tomokazu Harimoto.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.