prev
 • 11 Mar 2022 18:00
  Raport
 • 13 Mar 2022 16:00
  Raport
 • 15 Mar 2022 18:00
  Raport
 • 08 Kwi 2022 18:00
  Raport
 • 10 Kwi 2022 16:00
  Raport
 • 06 Maj 2022 18:00
  Raport
 • 08 Maj 2022 15:00
  Raport
next

Galeria KS-Dekorglass

KS Dekorglass TV

Tabela

Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki rozpoczynają turniej WTT Feeder

 W poniedziałek, 18 lipca w Budapeszcie rozpoczyna się turniej serii WTT Feeder z udziałem dwóch zawodników związanych z Dekorglassem Działdowo: Jakuba Dyjasa i Samuela Kulczyckiego.
 W singlu obydwaj zagrają w turnieju głównym, są na liście 56 zakwalifikowanych zawodników. Do nich dołączy 8 z eliminacji.
 W deblu razem wystąpią Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki. Lider Dekorglassu Kuba Dyjas zagra także w mikście z Natalią Bajor.
 W grze podwójnej (1/8 finału) rywalami będą Japończycy Yuta Tanaka i Hiroto Shinozuka, a w grze mieszanej (również 1/8 finału) Lee Ho Ching i Ho Kwan Kit z Hongkongu.
 W ostatnich dniach Jakub Dyjas rywalizował w Budapeszcie w zawodach najwyższej rangi WTT Star Contender. Bardzo dobrze spisał się w grze podwójnej z Belgiem Cedricem Nuytinckiem. Właśnie z nim wystąpi w sierpniowych ME w Monachium. Będą bronić tytułu Wicemistrzów Europy wywalczonych w Warszawie.
 - Wygraliśmy dwa spotkania w deblu, ale swoją grę oceniam średnio. Z Trulsem Moregardem i Antonem Kallbergiem obroniliśmy jednego meczbola. Dobrze jakościowo wyglądała nasza gra z Japończykami Yukiyą Udą i Shunsuke Togami, brązowymi medalistami ubiegłorocznych Mistrzostw Świat. Natomiast w rywalizacji z Chińczykami Liang Jingkunem i Lin Gaoyuanem, którzy rok temu także wywalczyli brąz MŚ, widać było znaczną różnicę w umiejętnościach, aspektach technicznych, poruszaniu się przy stole. Rywale dominowali, co odzwierciedla wynik 0:3 – mówi Jakub Dyjas.
 W eliminacjach singla pokonał Lam Siu Hanga z Hongkongu 3:2 oraz przegrał z Jang Woojinem z Korei Płd. 2:3. - W pierwszym meczu spisałem się słabiej, mimo zwycięstwa. Z Koreańczykiem natomiast nie wykorzystałem kilku swoich okazji, czego żałuje – ocenił reprezentant Polski.
 - Przed ME czekają nas obozy w Cetniewie oraz w Saarbrucken, gdzie będę miał okazję trenować m.in. z Cedricem Nuytinckiem – dodał Jakub Dyjas.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.