Dekorglass przegrał z lubliniankami w barażowym meczu rewanżowym

Dekorglass Działdowo przegrał z ATS Akanza AZS UMCS Lublin 1:9 w rewanżowym meczu barażowym. W Lublinie zespół gospodarzy wygrał 7:3 i awansował do 1 ligi kobiet.
 W pierwszym sezonie drużyna Dekorglass, złożona z młodych zawodniczek, odniosła sukces, bowiem zwyciężyła w swojej grupie 2 ligi (warmińsko-mazurskie i mazowieckie). Grającą trenerką była Wenwen Liu.
 Piątkowe spotkanie rozpoczęło się po myśli tenisistek stołowych klubu z Działdowa, bowiem Wiktoria Kowalska wygrała z Weroniką Szewczak 3:1. Przy stanie 1:1 w meczu, Natalia Brzezińska minimalnie przegrała z Kamilą Głodek w pierwszym secie 11:13. W późniejszych setach też zwyciężyła rywalka.
 Oprócz Wiktorii Kowalski i Natalii Brzezińskiej, w zespole Dekorglassu wystąpiły Julia Kowalska i Maria Pieckowska.
 W rozgrywkach superligi męska drużyna Dekorglass Działdowo zdobyła brązowy medal. Drugi i trzeci zespół rywalizowały na poziomie 1 i 3 ligi.