MMP: Samuel Kulczycki ze srebrem w singlu i brązem w deblu

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski: Samuel Kulczycki ze srebrem w singlu i brązem w deblu.
Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo) zdobył srebrny medal w singlu oraz brązowy w deblu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Nowym Dworze Mazowieckim.
 Łącznie sięgnął po 3 krążki, bowiem złoto wywalczył w zawodach drużynowych – jako reprezentacja warmińsko-mazurskiego – z Jakubem Miszkurką (Dekorglass Działdowo) i Łukaszem Sokołowskim (Ostródzianka Ostróda).
 W niedzielę w singlu Samuel Kulczycki wygrał w półfinale z Łukaszem Wachowiakiem 4:2, a w finale przegrał z Arturem Grelą 1:4.
 W deblu Samuel Kulczycki i Adam Dudzicz zdobyli brąz, po półfinałowej porażce z późniejszymi triumfatorami Przemysławem Walaszkiem i Kacprem Petasiem 1:3.
 W mikście Samuel Kulczycki i Gabriela Dyszkiewicz zajęli miejsca 5-8, a Jakub Miszkurka i Julia Więckowska 9-16. Na pozycjach 17-24 w grze pojedynczej uplasował się Jakub Miszkurka. W deblu Jakub Miszkurka i Jakub Witkowski zakończyli zawody na lokatach 17-31.
Wyniki:
singiel
1/2 finału Samuel Kulczycki – Łukasz Wachowiak 4:2 (8,17,-7,6,-6,8)
finał Samuel Kulczycki – Artur Grela 1:4 (-9,11,-5,-7,-7)
debel
1/2 finału Samuel Kulczycki/Adam Dudzicz - Przemysław Walaszek/Kacper Petaś 1:3 (-4,6,-9,-10)